ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Ciechanowiec

Nowa murawa i bieżnia: Modernizacja stadionu w Ciechanowcu [foto]

W dniu 24 lipca 2024 roku w Ciechanowcu odbył się częściowy odbiór drugiego etapu prac związanych z przebudową Stadionu Miejskiego. Ta znacząca inwestycja dla miasta i gminy Ciechanowiec jest realizowana przy wsparciu środków zewnętrznych oraz dużego wkładu własnego gminy.

Etno Design w Ciechanowcu: Warsztaty łączące tradycję z nowoczesnością [foto]

23 lipca 2024 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu stała się miejscem artystycznej ekspresji, goszcząc wyjątkowe warsztaty "Etno Design". Wydarzenie to przyciągnęło młodych mieszkańców gminy Ciechanowiec, oferując im możliwość połączenia nowoczesności z elementami kultury ludowej.

17-latka na skuterze i 85-latek w Volvo: Wypadek w Ciechanowcu

W Ciechanowcu doszło do kolizji z udziałem młodej kierującej skuterem i seniora prowadzącego samochód osobowy. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Drohickiej.

Siatkarskie emocje na ciechanowieckiej "Wyspie" za nami [foto]

W miniony weekend na ciechanowieckiej „Wyspie” siatkówka plażowa była na pierwszym planie! Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali o prestiżowy Puchar Burmistrza Ciechanowca. Wysokie zainteresowanie turniejem pokazuje, jak bardzo ta dyscyplina sportu zyskuje na popularności w naszym regionie.

Ciechanowiec z nowym operatorem sieci szerokopasmowej

18 lipca, Zastępca Burmistrza Ciechanowca Magdalena Kondraciuk, w wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie koncesji, podpisała umowę z wykonawcą GVT Sp. z o.o. z Legionowa na pełnienie funkcji Operatora Infrastruktury Nadbużańskiej Szerokopasmowej Sieci Dystrybucyjnej na terenie Gminy Ciechanowiec.

Burmistrz Ciechanowca członkiem zespołu do Spraw Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki został członkiem zespołu do Spraw Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa Obywateli Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Rycerze, Jaćwingowie i dworzanie opanowali Ciechanowiec: 14. Zajazd Wysokomazowiecki [foto/wideo]

W niedzielę, 14 lipca 2024 roku, Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu stało się areną fascynującego spotkania z historią. 14. Zajazd Wysokomazowiecki przyciągnął tłumy mieszkańców regionu oraz turystów, oferując niezapomniane wrażenia i cenną lekcję historii.

Ciechanowiec: Nocna akcja służb. W rowie uszkodzony samochód bez kierowcy [foto]

W nocy z soboty na niedzielę służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w przydrożnym rowie w miejscowości Czaje Wólka (gmina Ciechanowiec). Na miejsce zdarzenia skierowano straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego.

Ciechanowiec: Zgubiony telefon sam wezwał do siebie straż, policję i karetkę

Do niecodziennej sytuacji, która postawiła na nogi lokalne służby ratunkowe, doszło dzisiaj (13.07.2024r.) w powiecie wysokomazowieckim. Na skrzyżowaniu dróg prowadzących do Ciechanowca, Nura i Czyżewa telefon komórkowy samoczynnie zaalarmował służby ratownicze, choć w rzeczywistości nie doszło tam do żadnego wypadku.

JUŻ W NIEDZIELĘ! Rycerze, pokazy i wielka bitwa w Ciechanowcu

Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza serdecznie na wydarzenie pn. 14. Zajazd Wysokomazowiecki, które odbędzie się 14 lipca 2024 r. na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły redakcje: WysokoMazowiecki24, Podlasie24, Radio Białystok, Kurier Podlaski oraz KRP.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk