ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Czyżew

Filmowa środa w Czyżewie: Trzy seanse dla każdego

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie przygotował repertuar filmowy na środę, 24 lipca 2024 roku. Tego dnia mieszkańcy będą mogli obejrzeć trzy różnorodne produkcje, każdą skierowaną do innej grupy odbiorców.

Przyczepy z belami i 4 hektary w ogniu: Akcja gaśnicza w gminie Czyżew [foto]

Dzisiaj (22.07.2024r.) w gminie Czyżew doszło do pożaru podczas żniw. Spłonęło około 30 bel słomy, dwie przyczepy rolnicze oraz około 4 hektarów rżyska. Na szczęście, pomimo rozległości pożaru, nikt nie odniósł obrażeń.

Woda w Kąpielisku Miejskim w Czyżewie nie nadaje się do kąpieli

Uwaga plażowicze! Ważny komunikat dotyczący kąpieliska w Czyżewie

Urząd Miejski w Czyżewie przekazał ważną informację dla mieszkańców korzystających z Kąpieliska Miejskiego. W dniach 20-27 lipca bieżącego roku na obiekcie nie będzie ratowników.

Kolejny pożar podczas żniw w powiecie wysokomazowieckim [foto]

W powiecie wysokomazowieckim doszło do kolejnego niebezpiecznego incydentu podczas tegorocznych żniw. Ogień pojawił się na polu w miejscowości Dmochy Rodzonki (gmina Czyżew), zagrażając maszynom rolniczym i zbiorom.

Czyżew: Koniec ucieczki przed wyrokiem. 52-latek trafił za kratki

Dzielnicowy Posterunku Policji w Czyżewie zatrzymał 52-latka poszukiwanego do odbycia kary 1 roku i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za oszustwo. Mieszkaniec naszego powiatu nie uniknie już zasądzonej kary, gdyż trafił wczoraj do zakładu karnego.

Czyżew: Kombajn płonął na polu. Cztery jednostki straży w akcji [foto]

W czwartkowy wieczór 18 lipca 2024 roku, tuż po godzinie 19:00, strażacy z powiatu wysokomazowieckiego zostali wezwani do pilnej interwencji w miejscowości Dmochy-Rodzonki (gmina Czyżew). Na jednym z tamtejszych pól doszło do pożaru kombajnu.

Akcja gaśnicza w gminie Czyżew: Płonęła prasa i bele słomy [foto]

W czwartek, 18 lipca 2024 roku, strażacy z powiatu wysokomazowieckiego zostali wezwani do akcji gaśniczej w miejscowości Krzeczkowo Gromadzyn (gmina Czyżew). O godzinie 16:01 do Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem wpłynęło zgłoszenie o pożarze prasy belującej na polu.

Czyżew maluje: Ruszyły warsztaty w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2024

W Czyżewie ruszyły pierwsze zajęcia w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2024. Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zorganizował warsztaty , podczas których malowano prace na konkurs "Podlaskie dziedzictwo drewniane - piękne jak malowane".

Czyżew: Spongebob zawitał na plażę i do GOK-u [foto]

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zorganizował zajęcia plastyczne dla najmłodszych mieszkańców gminy. Wydarzenie, zatytułowane "Spotkanie ze Spongebobem", połączyło kreatywną zabawę z popularną postacią z kreskówek.

Ruszyła rozbudowa drogi Siennica Święchy – Dąbrowa Nowa Wieś [foto]

Rozpoczęła się rozbudowa drogi powiatowej Nr 2084B na odcinku Siennica Święchy – Dąbrowa Nowa Wieś. Prace odbywają się na długości ok. 3,330 km na terenie gminy Czyżew.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk