ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Kulesze Kościelne

Setne urodziny Pani Kazimiery, mieszkanki gminy Kulesze Kościelne [foto]

24 lipca 2024 roku mieszkanka gminy Kulesze Kościelne, Kazimiera Wnorowska, świętowała swoje setne urodziny. Godny podziwu jubileusz został uczczony podczas specjalnej uroczystości.

Sztuczna murawa już w Kuleszach Kościelnych - boisko nabiera kształtów [wideo]

W Kuleszach Kościelnych trwa intensywna praca nad boiskiem sportowym przy miejscowej szkole. Stefan Grodzki, Wójt Gminy, poinformował o rozpoczęciu układania sztucznej trawy .

Extazy gwiazdą Festynu Św. Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych

W Kuleszach Kościelnych trwają przygotowania do corocznego Festynu Św. Bartłomieja, który odbędzie się 18 sierpnia 2024 roku.

Kulesze Kościelne: Nowy most na ulicy Wesołej. Startuje kluczowa inwestycja

W Kuleszach Kościelnych rozpoczyna się kolejna inwestycja infrastrukturalna, która ma na celu poprawę komunikacji w gminie. Głównym elementem projektu jest budowa nowego mostu na ulicy Wesołej, który połączy ją z ulicą Łąkową.

Akcja oddawania krwi w Kuleszach Kościelnych – dołącz i pomóż ratować życie

Ochotnicza Straż Pożarna w Kuleszach Kościelnych zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Kulesze Kościelne oraz okolic na akcję oddawania krwi, która odbędzie się 13 czerwca (czwartek) od godziny 9:00 przed budynkiem gminy w Kuleszach Kościelnych. Krew będą pobierać pracownicy RCKiK w Białymstoku Oddział Terenowy w Łomży.

Jubileusz 100-lecia OSP Kulesze Kościelne i Powiatowy dzień Strażaka [foto]

Dziś w Kuleszach Kościelnych odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 100-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej. Wydarzenie to zostało połączone z Powiatowym Dniem Strażaka, co nadało mu wyjątkowego charakteru.

Kulesze Kościelne: Tragedia w gospodarstwie! Padło 13 krów! Apel o pomoc dla rolnika

Podlaska Izba Rolnicza wystosowała apel o pomoc dla rolnika z miejscowości Stare Grodzkie, który ucierpiał w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia. W gospodarstwie Pawła Grodzkiego, delegata Izby oraz Przewodniczącego Rady Powiatowej PIR w Wysokiem Mazowieckiem, doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.  Doprowadziło to do śmierci 13 sztuk bydła, w tym 12 krów mlecznych.

Poradnik: Co zrobić ze starym sprzętem RTV?

PŁATNY ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

Kulesze Kościelne gospodarzem emocjonujących zmagań kolarskich [foto/wideo]

III Kolarski Wyścig o Puchar Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego odbyły się 2 maja 2024 roku w Kuleszach Kościelnych. Zawody przyciągnęły licznych uczestników w różnych kategoriach, każda z nich dostarczając niezapomnianych emocji i sportowych zmagań.

14,5 mln zł na modernizację drogi Kulesze Kościelne – Gołasze Mościckie [foto]

W dniu 24 kwietnia 2024r. w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem została podpisana umowa na realizację inwestycji pn.: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2058B Kulesze Kościelne – Gołasze Mościckie w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonawcą, wyłonionym w ramach postępowania przetargowego jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” Sp. z o.o. z siedzibą w Zambrowie.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk