ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Sokoły

Jubileusz 10-lecia Chóru Harmonica

Dnia 23 sierpnia 2024 roku Chór Harmonica, działający przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach, będzie obchodził swoje dziesięciolecie. Będzie to wyjątkowy dzień dla członków Chóru oraz mieszkańców gminy Sokoły i zaproszonych gości. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na uroczystości jubileuszowe, które zapoczątkuje Msza Święta o godz. 17:00 w Bazylice Mniejszej w Sokołach.

Milano gwiazdą wieczoru na festynie "Waniewo-Odpust-Natura 2024"

W Waniewie (gmina Sokoły) odbędzie się festyn "Waniewo-Odpust-Natura 2024". Wydarzenie zaplanowano na 28 lipca 2024 roku.

Katarzyna Ochocka nowym Skarbnikiem Gminy Sokoły [foto]

25 czerwca 2024 roku podczas III Sesji Rady Gminy Sokoły podjęto decyzję o zmianie na stanowisku Skarbnika Gminy. Po 29 latach pełnienia tej funkcji i 48 latach pracy w Urzędzie Gminy Sokoły, Irena Bruszewska przekazała swoje obowiązki Katarzynie Ochockiej.

Gmina Sokoły wprowadza ePodatki: Sprawdź stan swoich należności online

W ramach projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” Gmina Sokoły uruchomiła portal ePodatki dla klientów urzędu, poprzez który mogą oni uzyskać dostęp do swoich kont wymiarowych, sprawdzić stan swoich należności oraz uregulować należności z poziomu portalu przelewem internetowym.

Wypadek drogowy w Sokołach: Trzy osoby w szpitalu [foto]

Dzisiaj (15.06.2024r.) w Sokołach doszło do poważnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu dróg. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Policjantki z Wysokiego Mazowieckiego na spotkaniu z Klubem w Seniora Sokołach [foto]

Członkowie Klubu Seniora Sokoły spotkali się z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, aby omówić różne formy przemocy. Prelekcja objęła prezentację statystyk dotyczących przemocy oraz omówienie jej najczęstszych form, takich jak przemoc fizyczna, psychiczna, finansowa oraz zaniedbywanie dzieci i osób starszych.

Sokoły: Wybierają najpiękniejszą posesję i zagrodę w gminie

Wójt Gminy Sokoły, jak co roku, zaprasza mieszkańców Gminy Sokoły do wzięcia udziału w Konkursie "Najpiękniejsza posesja, zagroda w Gminie Sokoły” w 2024 roku.

Spotkanie z seniorami w Sokołach: Policja edukuje o przemocy i bezpieczeństwie [foto]

Wysokomazowieccy policjanci zorganizowali spotkanie z seniorami z Klubu Seniora z Sokół pn. "Pomoc, a nie przemoc". Celem przedsięwzięcia było podniesienie świadomości seniorów na temat przemocy domowej oraz zagrożeń płynących ze strony oszustów. Była to także doskonała okazja do zapoznania się z psychologicznymi mechanizmami działania przestępców.

Święto Rodziny w Sokołach: Występy i zabawa [foto]

30 maja 2024 roku na placu rekreacyjnym przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach odbyło się Święto Rodziny. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali Radosław Choiński, wójt gminy Sokoły, oraz Magdalena Pietruczak, dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach.

Wierni przeszli ulicami Sokół w procesji Bożego Ciała [wideo/foto]

W czwartek (30.05.2024r.) ulicami Sokół przeszła procesja Bożego Ciała. Ta tradycyjna, pełna podniosłości uroczystość, wpisuje się w rytm liturgicznego roku i gromadzi tłumy wiernych.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk