ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie: Taniec, muzyka i zabawa - Piknik Rodzinny z Folklorem już 3 sierpnia

3 sierpnia 2024 roku plac Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się Piknik Rodzinny z Folklorem.

Szpital w Wysokiem Mazowieckiem z nowym Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa

Poznaliśmy nowego Zastępcę Dyrektora ds. Lecznictwa w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem. Jak poinformował Bogdan Zieliński, Starosta Wysokomazowiecki, funkcję tę objęła Julita Nikołajuk-Stasiuk.

Lotnisko niedaleko Wysokiego Mazowieckiego? Koncepcja zaprezentowana przez Stowarzyszenie Port Lotniczy Białystok

Dzisiaj, 23 lipca 2024 roku, podczas sesji Rady Gminy Kołaki Kościelne przedstawiciele Stowarzyszenia Port Lotniczy Białystok zaprezentowali koncepcję budowy lotniska i infrastruktury lotniczej na terenie tej gminy. To zaledwie kilkanaście kilometrów od Wysokiego Mazowieckiego i jeszcze bliżej Kuleszy Kościelnych.

Kradzież w powiecie wysokomazowieckim, kolizja z pociągiem w Wólce: 29-latek zatrzymany [foto[

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Wólce (gmina Orla) doszło do kolizji samochodu osobowego z szynobusem "Polregio" kursującym na trasie Siedlce - Białystok. Sprawca zdarzenia, 29-letni mężczyzna, nie tylko spowodował wypadek, ale jak się okazało, wcześniej dopuścił się kradzieży pojazdu na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

27-latek na rowerze z ponad 3 promilami: Wysoki mandat dla mieszkańca powiatu

O tym, jak dotkliwe są to kary finansowe za jazdę po alkoholu, przekonał się kolejny rowerzysta zatrzymany wczoraj przez policjantów ruchu drogowego. 27-latek jechał rowerem, mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

Temperatury do 32°C - IMGW ostrzega mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego

Mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego powinni przygotować się na nadchodzącą falę upałów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy (IMGW-PIB) wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed wysokimi temperaturami dla naszego regionu.

Od Indii po Senegal! Światowy folklor zawita do Ciechanowca i Wysokiego Mazowieckiego

Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania" już po raz 19. zawita do naszego powiatu. To wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które pozwala poznać bogactwo tradycji i sztuki ludowej z różnych zakątków świata. Portal WysokoMazowiecki24.pl objął patronat medialny nad imprezą.

Wysokie Mazowieckie. Aktualny repertuar filmów w kinie WARS [19-31.07.2024]

Kino Wars w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na najnowsze seanse.

Groźny wypadek ciężarówki pod Wysokiem Mazowieckiem [foto]

Dzisiaj (19.07.2024r.) w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w okolicach miejscowości Osipy Lepertowizna (gmina Wysokie Mazowieckie).

Strażacy czytają dzieciom: Wyjątkowe spotkanie w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

17 lipca 2024 roku w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Czytanie przy fontannie", organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Tym razem wydarzenie przyciągnęło szczególną uwagę najmłodszych mieszkańców miasta i okolic, gdyż gośćmi specjalnymi byli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk